Makijaże – oferta

Oferta Makijaży

Makijaże wykonuję kosmetykami profesjonalnymi i renomowanych firm – wiodące marka w moim kufrze to MAC i Make Up Forever. Korzystam także ze sprawdzonych i niezbędnych produktów profesjonalnych – Kryolan, Make Up Atelier Paris, a także wyszukanych perełek – od firm luksusowych takich jak Dior, Nars, Guerlain, YSL, Smashbox, Estee Lauder  po marki premium –Kiko Milano,  L’oreal, Max Factor itp.  Moje kosmetyki pochodzą z legalnych i sprawdzonych źródeł, są oryginalne i świeże – stale dbam o ich najwyższą jakość. Zawartość mojego kuferka jest uzupełniana każdego miesiąca.

Dzięki odpowiednio dobranym produktom, makijaż przetrwa najtrudniejsze warunki atmosferyczne, najdłuższe wesele i najgorętszą imprezę.

W pracy wizażystki ważna jest także higiena. Wszystkie pędzle i inne narzędzia pracy są na bieżąco dezynfekowane.

Makijaż ślubny oferta

Oferuję Makijaże:

  • Makijaż ślubny – z dojazdem do klientki – okolice Piekar Śląskich, Bytom, Wojkowice, Świętochłowice, Chorzów, Tarnowskie Góry, Zabrze
  • Makijaże wieczorowe, biznesowe z dojazdem do klientki
  • Makijaże do sesji zdjęciowej,
  • Makijaże sceniczne, fantazyjne
  • Indywidualna nauka makijażu z dojazdem do klientki – spotkanie około 2 godzin, przegląd kosmetyczki, konsultacja i wykonanie makijażu pod moim okiem.

DOJAZD

Piekary Śląskie i pobliskie miasta – BEZPŁATNY. Dojazd od 15 km, do jednej osoby, za niewielką opłatą (10 zł). W przypadku makijaży dla 2 i więcej osób u Panny Młodej – dojazd zawsze bezpłatny.

Dojazd powyżej 20 km:

Rezerwacje terminów makijaży ślubnych z dojazdem do bardziej odległych miejsc-  możliwe jedynie „w pakiecie” minimum 3 osób do umalowania. W sezonie ślubnym – soboty od maja do października, dalsze wyjazdy są utrudnione, ale proszę pytać.

makijaż ofertaCENNIK – KLIK