Szkolenie, kurs – Lifting i laminacja rzęs, laminacja i koloryzacja brwi

Autorskie  szkolenie, kurs, z zakresu liftingu i laminacji rzęs oraz laminacji brwi.

Szkolenie obejmuje krótką część teoretyczną, następnie pokaz na modelce wraz ze szczegółowym omówieniem zabiegu oraz praca kursantki na drugiej modelce. Laminacja na włoskich produktach InLei.

– Procedura zabiegu, zalecenia pozabiegowe, przyczyny nieudanej laminacji, rozwiązywanie problemów w trakcie pracy z klientką.
– Rodzaje i dobór odpowiednich form do liftingu, omówienie dostępnych ma rynku marek.
– Prawidłowe zdiagnozowanie włosa do zabiegu laminacji brwi, koloryzacja brwi z uzyskaniem podcienia na skórze. Sposoby na delikatną koloryzację brwi, bez nadmiernego zaciemnienia włosa.
– Wykonanie zdjęcia do portfolio, tak aby obok nabytych umiejętności i certyfikatu, było pomocą w udanym starcie z nową usługą 🙂

Kazda kursantka otrzymuje skrypt szkoleniowy, po szkoleniu oferuję pełne wsparcie w stawianiu pierwszych kroków oraz pomagam w stworzeniu zestawu startowego.

Dla moich kursantek wynegocjowałam kod rabatowy na pierwszy zakup produktów, z wyborem różnych marek.

Polecam szkolenie indywidualne,które jest najefektywniejszą formą nauki – Instruktor skupia uwagę wyłącznie na pracy jednej kursantki i dopasowuje szkolenie do jej poziomu i potrzeb. Szkolenie bez presji, bez spięcia, że ktoś jest bardziej „przebojowy” „wygadany” czy też, że ktoś potrzebuje więcej uwagi, pracuje szybciej czy wolniej 😉
Zawsze staram się zapewnić kursantce sprawdzoną modelkę- cierpliwą i z predyspozycjami do zabiegu, tak by efekty dawały motywację do pracy po szkoleniu.

Wystawiam certyfikat. 

Możliwe rozłożenie płatności za szkolenie na 10 dogodnych rat (po pozytywnej weryfikacji wniosku kredytowego).

Zapraszam na do kontaktu po pełną ofertę szkoleniową. Szczegóły i terminy uzgadniam telefonicznie.

szkolenie laminacja

laminacja brwi

laminacja brwi i rzes